Pvc Pencere Üretim Ve Tekniği
Buradasınız: Anasayfa / Blog
5 Eylül 2019, Perşembe
PVC Pencere Üretim ve Tekniği
Gaziantep Pvc Profili Sarar Pen'in üretimdeki mükemmeliyetçiliğinin özeti kaliteli profilleri üreterek bunu tüketicinin olduğu her yere yaygın bir bayi ağı ile ulaştırarak tüketici memnuniyetini sağlamaktır.
PVC Pencere Üretim ve Tekniği

Gaziantep Pvc Profili Sarar Pen'in üretimdeki mükemmeliyetçiliğinin özeti kaliteli profilleri üreterek bunu tüketicinin olduğu her yere yaygın bir bayi ağı ile ulaştırarak tüketici memnuniyetini sağlamaktır. Sarar Pen için 'kaliteli PVC profil üretmek'; nitelikli hammadde ve en ileri üretim tekniğini, uzman bir ekip ve tecrübe ile iyi bir tesiste kusursuz bir organizasyonla birleştirmektir.

Vinilklorür monomerinin polimerizasyonu ile elde edilen PVC hammaddesine, darbe dayanıklılığı veren bileşenler, renk pigmentleri, stabilizatörler ve dolgu malzemeleri katılarak özel bir karışım oluşturulur. Yüksek kaliteli katkı maddeleri seçilerek oluşturulan karışım Sarar Pen profillerine giden yolun ilk aşamasıdır.

Bu karışım, en ileri teknolojiye sahip ekstruderlerle (profil çekme makinası) ve mükemmel Sarar Pen kalıplarıyla şekillenerek iç ve dış yüzeyi koruma bantlı Sarar Pen profillerine dönüştürülür. Üretilen profiller sevkiyat aşamasına geçmeden önce, darbe dayanıklılığı, köşe mukavemeti, kaynak uygunluğu, sıcakta bekletme sonrası ölçü değişikliği, sıcakta bekletme sonrası davranış, hava şartlarına karşı renk haslığı (yaşlandırma), vicat yumuşama ısısı tayini, charpy darbe dayanımı, hava şartlarına karşı mekanik dayanıklılık gibi testlerden geçirilir. Görünümü, rengi, parlaklılğı, boyut ve ölçüleri ve yüzeyi sürekli kontrole tabi tutulur.

Doğa şartlarına ve darbeye karşı dayanıklı, rengi solmayan, sonradan kirlenme yolu ile yüzeyde oluşan lekeleri kolayca temizlenen Sarar Pen profilleri, ambalajlanarak PVC doğrama haline getirilecekleri aşamayı bekler.

Sarar Pen doğramalarının farkı, kaliteli profil üzerine büyük bir hassasiyetle uygulanan ince ustalık ve ileri üretim teknolojisinin kusursuz bileşiminin sonucudur. Sarar Pen'in bulunduğu ortamın gerektirdiği her türlü dayanıklılığı, ısı ve ses yalıtımını, kullanım rahatlığını, sağlıklı ışık girişi sağlaması, estetik görünümü ve renk seçeneğini sağlaması üretim tekniğinde gizlidir. Uluslararası normlara uygunluğu nedeniyle Türkiye'den bir çok ülkeye ihraç edilen PVC doğrama sistemi olması Sarar Pen'in pencere konusunda bütün dünyanın beklentilerinin tam karşılığı olduğunun kanıtıdır.

Etiketler
pvc
pvc profili
gaziantep pvc
gaziantep pvc profili
pvc hammadde
pvcprofil
pvc profil